Bez kategorii

Oprogramowanie do odzyskiwania danych w systemie Linux

Oprogramowanie do odzyskiwania danych dla iOS Jailbreakers, iPhone 6 Plus, iPad

Oprogramowanie do odzyskiwania danych staje się coraz bardziej popularne. Wraz z rosnącą liczbą smartfonów na rynku, utrata danych staje się problemem. Istnieje wiele różnych rodzajów oprogramowania dostępnych, aby pomóc odzyskać utracone pliki.Ta sekcja jest o najnowszych i najbardziej popularnych programów do odzyskiwania danych.

Darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych dla iPhone 6 Plus

W przeszłości oprogramowanie do odzyskiwania danych było przeznaczone tylko dla profesjonalnych użytkowników. Jednak wraz z wprowadzeniem smartfonów i tabletów oraz gwałtownym wzrostem wykorzystania tych urządzeń, istnieje potrzeba upewnienia się, że nie stracisz swoich danych, ponieważ nie możesz uzyskać do nich dostępu na komputerze.-„Zdolność do odzyskiwania danych z uszkodzonego urządzenia jest krytyczną umiejętnością w branży IT. W tym artykule porozmawiamy o niektórych z najpopularniejszych programów do odzyskiwania danych dostępnych obecnie. Omówimy również, jak mogą one pomóc w odzyskaniu danych z iPhone’a lub iPada.”

Linux Data Recovery Software,iPhone 6 Plus Data Recovery Software

Istnieje kilka powodów, dla których możesz chcieć użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Linux. Być może próbujesz odzyskać swoje zdjęcia i filmy z telefonu. A może straciłeś dysk twardy i musisz go przywrócić. Możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania plików z pamięci USB, dysku twardego, karty SD lub nawet zewnętrznego dysku twardego.-Geekowie są bardzo entuzjastycznie nastawieni do oprogramowania do odzyskiwania danych. Są również bardzo zainteresowani jego użytecznością i skutecznością. To jest powód, dla którego Linux Data Recovery Software został created.This jest zbiór artykułów na temat Linux Data Recovery Software z różnych źródeł. Ten artykuł obejmuje wszystkie funkcje oprogramowania i jego cechy, a także jak go używać do odzyskiwania danych, backup & restore, odzyskiwanie plików i tak dalej.Głównym celem tego filmu jest pokazanie, jak odzyskać dane z iPhone 6 Plus. Film wyjaśni również, jak korzystać z oprogramowania do odzyskiwania danych na komputerze i iPhone.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych dla iPhone 6 Plus

Linux Data Recovery Softwareis a free and open source software for recovering data from hard disks, memory cards and other storage media. Jest to narzędzie wiersza poleceń, które może odzyskać pliki z większości popularnych mediów pamięci masowej. Proces odzyskiwania oparty jest na zasadzie „odzyskiwania przez replikację”. Oznacza to, że po odzyskaniu każdego pliku jest on kopiowany do nowego pliku, aby zapobiec utracie jakichkolwiek danych. Oprogramowanie jest w stanie odzyskać pliki z większości popularnych nośników pamięci:- Dyski twarde (HDD) – Dyski półprzewodnikowe (SSD) – Karty pamięci – Pamięci USB i czytniki kart SD – Napędy CD/DVD (w tym DVD+/-RW/-RAM/CD-RW/+R/+RW/+R) – Jednostki NAS (Network Attached Storage) i urządzenia NAS z dołączonymi dyskami twardymi lub dyskami półprzewodnikowymi- Inne urządzenia z pamięcią flash, takie jak pamięci USB, karty SD, aparaty cyfrowe, cyfrowe rejestratory wideo itp. Inne urządzenia zPierwszym krokiem dla każdego oprogramowania do odzyskiwania danych jest określenie, co należy odzyskać. Można to zrobić za pomocą informacji o dysku twardym systemu Windows lub Linux. Po zidentyfikowaniu złych sektorów, lista możliwych do odzyskania plików może być wykonana i plan odzyskiwania stworzony.Dobre narzędzie do odzyskiwania danych powinno być w stanie odzyskać utracone pliki w bardzo krótkim czasie i nie powinno wymagać żadnej interwencji użytkownika. Powinien również być w stanie przywrócić pliki, które zostały usunięte przypadkowo lub zostały uszkodzone przez złośliwe oprogramowanie.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych dla iPhone/iPad

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]